Szanowni Państwo,

W imieniu informatyków z dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja oraz pracowników Katedry Informatyki Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej
mamy zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium naukowe Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja oraz Katedry Informatyki.

Seminarium będzie miało miejsce w Zespole Dydaktycznym Łącznik Politechniki Opolskiej.

W ramach seminarium wykład wygłosi emerytowany profesor ETC Zurich profesor Walter Gander, współtwórca europejskiej informatyki. Tematyka wykładu: “Informatics and Education”. Wykład zaplanowany jest jako 45 minutowy i wygłoszony będzie w języku angielskim.

Po przerwie kawowej zapraszamy na kolejny wykład zaplanowany na godzinę 11:00, który wygłosi profesor Stanislav Barton, pracownik Katedry Informatyki Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej. Tematyka wykładu: ” Mathematical Modeling using Maple”, czas trwania wykładu to 45 minut, wykład również wygłoszony będzie w języku angielskim.

Zapraszamy Państwa serdecznie wraz ze Współpracownikami i Studentami.

dr hab. inż. Rafał Stanisławski, prof. Uczelni
przewodniczący Rady Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja

dr inż. Anna Zatwarnicka
kierownik Katedry Informatyki